EU External Affairs Review

EU External Affairs Review je mezinárodní recenzovaný online časopis vydávaný Asociací pro mezinárodní otázky, který se zabývá širokým spektrem aspektů vztahů Evropské unie se třetími státy a dalšími aktéry mezinárodních vztahů. Časopis slouží jako platforma pro výměnu názorů mezi akademiky, diplomaty a dalšími odborníky z různých částí světa.

EU External Affairs Review si klade za cíl aktivně přispívat do probíhajících debat zejména v otázkách zahraničně-politických zájmů a strategií Evropské unie a být tak zdrojem informací a inovativních myšlenek pro členy akademické obce, zaměstnance vládních orgánů a státní správy, občanskou společnost, média, podnikatelskou sféru i informovanou veřejnost.

Články a analýzy uveřejněné v EU External Affairs Review jsou vybírány na základě pečlivého procesu odborné recenze prováděné uznávanými odborníky s cílem zajistit jejich originalitu, relevanci a srozumitelnost.

Vysoká akademická úroveň je také garantována redakční radou, která se skládá z řady předních odborníků v oblasti vnějších vztahů EU, a to mimo jiné bývalým premiérem ČR a bývalým členem Evropské komise Vladimírem Špidlou, profesorkou Pascaline Winand, profesorem Janem Zielonkou, profesorem Eberhardem Rheinem a dalšími.

Kontakt:
info@amo.cz

Vyhledávání

Kalendář akcí

« Březen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky e-mailem

Analytici AMO