Kariéra

Asociace pro mezinárodní otázky je otevřena všem, kteří mají zájem podílet se na jejích aktivitách, a chtějí se tak stát součástí unikátní nezávislé platformy sdružující zájemce o mezinárodní dění a zahraniční politiku. Nabízíme možnost podílet se na realizaci stávajících vzdělávacích a výzkumných projektů či projektů na podporu občanské společnosti doma i v zahraničí.

Cesty do AMO vedou těmito způsoby:

  • úspěšné absolvování výběrového řízení

Několikrát do roka vypisujeme výběrová řízení na obsazení pracovních pozic v konkrétních projektech nebo ve vedení organizace. Detailní informace o výběrových řízeních jsou vždy k dispozici v sekci Volná místa.

  • úspěšný výkon stáže

Průběžně obsazujeme pozice stážistů, kteří se většinou průřezově během cca 2 měsíců podílí na přípravě a realizaci několika projektů, včetně administrativní výpomoci. Jedná se většinou o studenty 1. a 2. ročníků vysokých škol, jejichž práce v rozsahu cca 15 hodin týdně není finančně honorována.

  • vlastní iniciativa

Vždy rádi vyslechneme vaše konkrétní a promyšlené nápady na realizaci nových projektů, které u nás budete mít příležitost uskutečnit, pokud se budou shodovat s posláním, hodnotami a možnostmi AMO.

Kontakt


Vyhledávání

Kalendář akcí

« Únor 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Novinky e-mailem

Analytici AMO